7 wyzwań fotograficznych na czas pozostawania w domu

7 wyzwań fotograficznych na czas pozostawania w domu

Trwa akcja #zostanwdomu, w ramach której namawiamy się wzajemnie do pozostawania w czterech ścianach w związku z szalejącą pandemią koronawirusa - Choć sytuacja ta z pewnością jest niekomfortowa, wcale nie musi oznaczać rezygnacji z uprawiania ulubionego hobby czyli fotografii. YouTuber Jared Polin przedstawił 7 wyzwań fotograficznych, których można się podjąć pozostając w domu.o kolejny poradnik z tej serii, publikowany na naszych łamach.


Przedłużający się pobyt w domu może być trudny dla fotografów krajobrazowych, ulicznych, przyrodniczych czy fotoreporterów. Niektóre gatunki można spróbować uprawiać w domu. Należą do nich niewątpliwie fotografia przedmiotu czy portretowa, choć przy odrobinie kreatywności da się uprawiać także fotografię przyrodniczą. Ta ostatnia opcja jest jednak zarezerwowana dla tych, którzy faktycznie za oknem mają możliwość podglądania przyrody - niekonieczne trzeba mieć widok na las, ale betonowa dżungla może skutecznie udaremnić te próby.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem