Koronawirus paraliżuje branżę fotograficzną

Koronawirus paraliżuje branżę fotograficzną

Koronawirus wywołał serię zdarzeń, które wpływają nie tylko na zdrowie publiczne, ale również gospodarkę - Nie inaczej jest w przypadku przemysłu fotograficznego. Dopiero co donosiliśmy, iż targi CP+ 2020 w Japonii zostały odwołane z powodu niemożności zapewnienia bezpieczeństwa przed wirusem uczestnikom, a co chwilę pojawiają się nowe informacje na temat wpływu groźby wybuchu pandemii na wydarzenia związane ze światem fotografii.


Adobe odwołuje konferencje Summit

Na całym świecie odwoływanych jest wiele imprez masowych. Nie inaczej jest w przypadku konferencji Adobe Summit, której organizatorzy poinformowali, iż kolejna edycja będzie miała formę jedynie relacji online. W poprzedniej edycji tego wydarzenia wzięło udział aż 16 000 osób, stąd stwierdzono, że w obecnej sytuacji zadbanie o bezpieczeństwo tak dużej grupy ludzi jest niemożliwe.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem