Kreatywna ekspozycja - film szkoleniowy

Kreatywna ekspozycja - film szkoleniowy

Ekspozycja to najważniejsze, obok kompozycji, pojęcie związane z fotografią. Potocznie wiedza na jej temat uważana jest przez laików za coś niesłychanie technicznego i sytuującego się gdzieś pomiędzy wyższą wiedzą uniwersytecką a czarną magią. Nie jest to jednak prawdą, o czym może przekonać się każdy, kto sięgnie po ten film szkoleniowy. Opanowanie zasad ekspozycji pozwala nie tylko uzyskać poprawnie naświetlone zdjęcia, ale też poprzez świadome operowanie możliwościami, jakie daje fotografowana scena oraz używany sprzęt, umożliwia poniesienie poziomu wykonywanych zdjęć.
Cel filmu szkoleniowego:

Film ma za zadanie przedstawić w przystępny sposób zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane informacje, pozwalające uzyskać pełną kontrolę nad stopniem naświetlenia wykonywanych zdjęć. Za pomocą konkretnych, specjalnie dobranych zdjęć przykładowych, opatrzonych fachowym komentarzem, oglądający zdobywa nie tylko wiedzę teoretyczną – film przekazuje również bardzo ważne informacje praktyczne, które odbiorca będzie mógł samodzielnie wykorzystać.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem