Krzesełko dla przyczajonego fotografa - PICO Arm Chair

Krzesełko dla przyczajonego fotografa - PICO Arm Chair

Fotografowanie wielokrotnie wiąże się z długim wyczekiwaniem na wymarzony kadr. Często oczekujemy na odpowiednie światło lub na pojawienie się celu naszego fotograficznego polowania. Zapewne niejednemu fotografowi przyrody lub sportu zdarzyło się godzinami czatować na odpowiedni moment. W takich sytuacjach myślimy o tym aby w komfortowej pozycji przeczekać dłużącą się chwilę nicnierobienia.
Prostym rozwiązaniem są przenośne krzesełka, które często nie spełniają naszych wymagań, są niewygodne lub za duże i zbyt ciężkie. Niejednokrotnie na miejsce pleneru musimy dojść pieszo więc waga i gabaryty sprzętu mają zasadnicze znaczenie. Amerykańska firma GCI Oudoor proponuje coś co może zaradzić tym kłopotom.


PICO Arm Chair to krzesełko, które można złożyć do pokrowca wielkości torby na laptop. Mechanizm krzesła został oparty o aluminiową ramę, którą zbudowano według założeń PICO Telescoping System. Jest to rozwiązanie, które sprawia że proces składania i rozkładania krzesła jest szybki i łatwy a waga całości pozostaje niska. Siedzisko oraz pokrowiec wykonano z solidnego materiału poliestrowego a kieszonki usytuowane pod oparciami są uszyte z nylonowej siatki. Pokrowiec, do którego składamy PICO Arm Chair jest pełnoprawna torbą, którą można wykorzystywać na wiele sposobów a założona na oparcie krzesła staje się podręcznym zasobnikiem na akcesoria.
Wydaje się, że do pełni szczęścia brakuje tylko statywu zintegrowanego z konstrukcją krzesła.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem