Kto kradnie jajka w lesie? - relacja

Kto kradnie jajka w lesie? - relacja

W dniu wczorajszym odbyła się już trzecia wystawa w galerii ZPAF i s-ka, opatrzona niemal filozoficznym tytułem "Kto kradnie jajka w lesie?".


 „Kto kradnie jajka w lesie?” tak brzmi tytuł wystawy, na której zobaczyć możemy fotografie  zrobione aparatem termo czułym, zawieszonym na drzewie przez -  Zakład Ekologii, Badań Łowieckich i Ekoturystyki (Instytut Biologii Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie) oraz Nadleśnictwo Ruszów i Nadleśnictwo Przemków.
Krótko o zdjęciach – są to zdjęcie dokumentacyjne, pokazujące leśna faunę. Niby nic nadzwyczajnego a jednak niektóre z fotografii, odbiegają od naturalności....wbrew założeniu.
Fotografia, bez wątpienia jest dziedzina sztuki. Co oznacza, że właściwie nic jej  nie ogranicza, może jedynie poczucie estetyki, każdego odbiorcy czy twórcy. Tak samo jak sztuka, dzieli oglądających na dwie grupy: zwolenników tego na co patrzą oraz niezadowolonych widzów. Po długim zastanowieniu - tym razem znalazłem się po tej drugiej stronie, gdyż nie stronie od krytyki i wszystko oglądam z dystansu wysuwając takie, czy inne wnioski...Zapraszam na wystawę, aby przyjrzeć się ekspozycji, raczej jako ciekawostce niż wydarzeniu o charakterze artystycznym.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem