Kurs studyjnej techniki oświetleniowej

Kurs studyjnej techniki oświetleniowej

Studio Praga oraz firmy Sony, Epson, Ilford, Fomei, Eizo, Medikon zapraszają na kurs studyjnej techniki oświetleniowej. Zajęcia są prowadzone w formie wykładów i zajęć praktycznych dwa razy w tygodniu. Słuchacze będą mogli zdobyć istotne wiadomości w zakresie optyki, techniki zdjęć, projektowania obrazu, techniki oświetlenia i przygotowania plików do powielania.


Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i zajęć praktycznych dwa razy tygodniu. Program kursu obejmuje ogółem 30 godzin, realizowanych na 8 spotkaniach. Celem nauczania jest zdobycie i doskonalenie umiejętności w zakresie samodzielnej pracy w studiu fotograficznym i plenerze. W ramach kursu słuchacze poznają wybrane zagadnienia z optyki, techniki zdjęć, projektowania obrazu, techniki oświetlenia i przygotowania plików do powielania.

Zajęcia na kursie prowadzą fotografowie Studia Praga by Fomei: Leonard Karpiłowski, Włodzimierz Krzemiński, Tomasz Maciejewski i Hubert Trochimowicz oraz gościnnie Jacek Bonecki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem