Kursy fotografii online. Sprawdź nowości i odbierz prezent

Kursy fotografii online. Sprawdź nowości i odbierz prezent

W najczęściej wybieranych kursach fotografii online uzupełniliśmy materiał nie tylko o nowości z rynku fotografii, czy sprzętu fotograficznego, ale o zupełnie nowe lekcje - Prezentujemy też nowość! Namówiliśmy wybitną fotografkę kulinarną Kasię Fiszer, aby podzieliła się zdobytą przez lata praktyczną wiedzą w najnowszym e-kursie: Fotografia kulinarna od kuchni.UWAGA: Tylko do niedzieli, do godziny 23.59 zamawiając i opłacając wybrany e-kurs otrzymasz w prezencie kolejny: Obróbka zdjęć dla początkujących (129 zł).

 

E-szkoła portretu 

E-szkołę portretu tworzy już dwunastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. To oni przekażą Ci  niezbędną wiedzę do skutecznej samodzielnej pracy. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.
 
Zaczynamy 13 lipca!
 
 
E-szkoła portretu
 
 
 
 
Uchwycone w niepowtarzalnym momencie, ostre, doskonałe skomponowane i z pięknym światłem. robiące wrażenie  fotografie przyrody to najczęściej nie dzieło szczęśliwego przypadku, lecz efekt skrupulatnych przygotowań i znajomości odpowiednich technik.
 
Ich poznanie i wykorzystanie umożliwia nie tylko podniesienie własnych umiejętności, ale pobudza też wyobraźnię. Dowiedz się, jak uchwycić piękno natury i jak zbliżyć się do fascynującego świata owadów i kwiatów. Naucz się, jak wykonywać niebanalne fotografie zwierząt w ogrodach zoologicznych i przygotuj się do bezkrwawych łowów w parkach krajobrazowych. 
 
Zaczynamy 13 lipca!
 
 
E-szkoła portretu
 
 
 
 
 
Kiedy gotujemy, jemy, podajemy potrawy lub po prostu jesteśmy w ich pobliżu, korzystamy z wielu naszych zmysłów. Jeśli jednak tylko patrzymy na zdjęcie jedzenia, polegamy wyłącznie na zmyśle wzroku. I dlatego właśnie zdjęcia kulinarne są jednym z najbardziej wymagających gatunków fotografii - bowiem zadaniem fotografa kulinarnego jest stymulowanie wszystkich zmysłów odbiorcy, tak, by już z pierwszym spojrzeniem poczuł niepohamowany apetyt. Uczestnicy otrzymali już pierwszą lekcję, możesz jeszcze dołączyć do pierwszej grupy.
 
Zaczynamy 13 lipca!
 
 
E-szkoła portretu
 
 
 
 
 
 
 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 2

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Kurs fotografiiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Biała dama Bezskrzydły elegant Słomiana pani.jpg Przyroda Zwiastowanie 2. Magia poranka 2 Magia poranka...