Kursy, warsztaty, szkolenia - Biuletyn Szkoleniowy SwiatObrazu.pl nr 1/2

Kursy, warsztaty, szkolenia - Biuletyn Szkoleniowy SwiatObrazu.pl nr 1/2

Zapraszamy do udziału w nowych cyklach warsztatów, które przygotowała redakcja SwiatObrazu.pl dla swoich Czytelników. Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią, W kierunku lepszych zdjęć - makrofotografia, gdzie Uczestnicy odkryją bajecznie kolorowy, tajemniczy świat w wyjątkowych plenerach. Na specjalną prośbę Czytelników otworzyliśmy nowy termin szkolenia Poznaj swoją lustrzankę - praktyczne warsztaty. Serdecznie zapraszamy!


 

Fotografowanie produktów – intensywne warsztaty

Dobra fotografia produktu przyciąga uwagę, wzbudza emocje, pozytywne skojarzenia z prezentowanym przedmiotem. Zdjęcie produktu ma za zadanie zwrócić uwagę na te cechy przedmiotu, które chcemy pokazać. Ma też odróżnić produkt od wielu innych dostępnych na rynku. To najważniejsze powody, dla których należy zadbać o to, aby zdjęcia produktów były najwyższej jakości. Opinie i przekonania tworzone są na podstawie oglądanych obrazów, to zdjęcia przekonują, wytwarzając chęci i pragnienia. Redakcja SwiatObrazu.pl zaprasza na cykl intensywnych warsztatów "Fotografowanie produktów", podczas których kursanci nauczą się tworzyć najwyższej jakości zdjęcia bez użycia profesjonalnego sprzętu oświetleniowego.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem