Kursy, warsztaty, szkolenia - Biuletyn Szkoleniowy SwiatObrazu.pl nr 3/1

Kursy, warsztaty, szkolenia - Biuletyn Szkoleniowy SwiatObrazu.pl nr 3/1

Film szkoleniowy "Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych" jest już dostępny - serdecznie zapraszamy! Twórcy filmu zakładają, że oglądającym film znane są podstawowe pojęcia fotograficzne, takie jak "przysłona", "czas naświetlania" czy "ekspozycja" oraz dysponują podstawową wiedzą w zakresie łączenia zdjęć o różnej ekspozycji w obrazy o poszerzonym zakresie tonalnym.


 

W kierunku lepszych zdjęć z Mistrzem: Fotografowanie podczas podróży - poprowadzi Marcin Jamkowski

Możliwość podróżowania to jedna z największych przyjemności, jaką czerpiemy z życia. Niezależnie od tego, czy jest to krótka wycieczka czy wielka wyprawa, chcemy, aby zrobione przez nas zdjęcia opowiedziały historię, która zaintryguje i pochłonie odbiorców. Co robić, kiedy pokazujemy nasze zdjęcia z podróży, a widzowie już na samym początku tracą zainteresowanie? I co zrobić aby osoby, które oglądają nasze zdjęcia z podróży, prosiły o więcej? Sekrety fotografowania w podróży w trakcie praktycznych warsztatów zdradzi Marcin Jamkowski - polski dziennikarz, były redaktor naczelny National Geographic Polska, podróżnik, fotograf i filmowiec, który współpracuje m.in. z "Focusem", "Gazetą Wyborczą", "National Geographic Polska" i "Newsweekiem".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem