Lampy błyskowe Fomei Digitalis PRO S600 DC

Lampy błyskowe Fomei Digitalis PRO S600 DC

Fomei rozszerzył ofertę lamp z niezależnym zasilaniem o lampy błyskowe Digitalis PRO S600 DC. Lampy Digitalis PRO S400DC i Digitalis PRO S600DC znajdą zastosowanie podczas fotografowania w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej, czy tam, gdzie trzeba szybko przeprowadzić sesje. Lampy posiadają wyświetlacz FND, cyfrowe sterowanie, mocowanie akcesoriów typu Bowens, dzięki temu możemy korzystać z szerokiej gamy modyfikatorów światła. Światło pilotujące zapewnia 5W dioda LED.


Lampy, poza standardowymi funkcjami studyjnych lamp błyskowych wyróżnia sposób zasilania,  Digitalis PRO S600 DC STROBO posiada wbudowany w lampę, wymienny akumulator litowo-jonowy 11,1V o pojemności 8800mAh. Umożliwia on do 3600 błysków z energią 200Ws czy 500 błysków z 600Ws. Zakres regulacji energii to 6 przysłon co oznacza wybór energii między 4,7Ws a 600Ws. Czas ładowania od zera do maksymalnej mocy 0.2-5s. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem