Latarka z kamerą - Flashlight DVR

Latarka z kamerą - Flashlight DVR

The Flashlight DVR (od Digital Video Recorder) jest w stanie nagrywać obraz w ciemności przez dwie godziny w rozdzielczości VGA. Następnie materiał składowany jest w formacie AVI w 4 GB wewnętrznej pamięci urządzenia (z możliwością rozszerzenia do 32 GB).


Ta wysoce odporna na urazy mechaniczne aluminiowa latarka korzystająca z diod LED jako źródeł światła będzie świetnym towarzyszem nocnych spacerów. The Flashlight DVR nagrywa w formacie AVI (zarówno dźwięk, jak i obraz). Za jakość rejestrowanego filmu odpowiedzialny będzie sensor CMOS o rozdzielczości VGA - i właśnie w 640 x 480 nagramy do dwóch godzin materiału na jednym ładowaniu niklowo-wodorkowej baterii. Całkiem sporo, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasza podręczna 'kamera' przy okazji świeci wspomnianymi wyżej, białymi diodami LED. Komunikacja z komputerem odbywa się za pośrednictwem portu USB.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem