Leica D-Lux 5 z filmowaniem w HD

Leica D-Lux 5 z filmowaniem w HD

Leica D-Lux 5 wyposażona została w obiektyw LEICA DC VARIO-SUMMICRON 5.1-19.2 mm f/2-3.3 ASPH (ekwiwalent 24-90 mm dla filmu 135) i 10.1-megapikselową matrycę CCD o przekątnej 1/1.63 cala. W kompakcie znajdziemy także tryby PASM oraz możliwość nagrywania filmów w jakości 720p w formacie AVCHD-Lite. Technikalia nowego aparatu mogą - i słusznie - przywodzić na myśl specyfikację Panasonica LX5.


Największą zaletą aparatu Leica D-Lux 5 jest bez wątpienia obiektyw LEICA DC VARIO-SUMMICRON 5.1-19.2 mm f/2-3.3 ASPH, który pozwoli użytkownikom tego aparatu na nieco więcej swobody w słabych warunkach oświetleniowych.  10-megapikselowa matryca CCD o przekątnej 1/1.63 również nie da sobie "w kaszę dmuchać". Producent deklaruje, iż piksele w D-Lux 5 są znacznie większe od tych w innych aparatac kompaktowych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem