Leica M10-P w białym wydaniu - limitowana odsłona dalmierza

Leica M10-P w białym wydaniu - limitowana odsłona dalmierza

W ostatnich dniach nie brakuje doniesień związanych z nowymi odsłonami modeli aparatów Leica - Najpierw donosiliśmy o wersji aparatu M10-P oznaczonej jako Ghost Edition, która została opracowana specjalnie przy współpracy ze sklepem Hodinkee zajmującym się sprzedażą luksusowych zegarków. Inną propozycją był Zenit M, który właściwie stanowi przerobioną wersję aparatu Leica M (Typ 240). Teraz przyszła ponownie kolej na limitowaną edycję Leica M10-P, której dominującym kolorem będzie biel, wzbogacona jedynie srebrnymi akcentami. Oczywiście wyjątek będzie stanowić kultowa czerwona kropka symbolizująca sprzęt tego producenta.


Leica M10-P w białym wydaniu 

Leica M10-P w białej odsłonie będzie posiadała nie tylko biały korpus, ale również biały font na pokrętłach sterujących. Producent będzie sprzedawać tę wersję w zestawie ze srebrnym, chromowanym obiektywem Summilux-M 50 mm f/1.4 ASPH, a także z białym paskiem i pokrowcem. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem