Leica SL – małoobrazkowy bezlusterkowiec z czerwoną kropką

Leica SL – małoobrazkowy bezlusterkowiec z czerwoną kropką

Legendarny niemiecki producent sprzętu fotograficznego zaprezentował światu nowy system bezlusterkowy! W dodatku zrobił to z właściwym dla siebie mocnym uderzeniem, ponieważ najnowszy aparat Leica SL jest konstrukcją jedyną w swoim rodzaju: korpusem wyposażonym w matrycę formatu 35 mm o rozdzielczości 24 megapiksele, niewiarygodny wręcz wizjer EVF oraz charakterystyczny design i rozwiązania, z jakich znane są konstrukcje sygnowane charakterystycznym logo z czerwoną kropką. I choć Leica jest jednym z ostatnich producentów, którzy do tej pory nie mieli jeszcze w swojej ofercie bezlusterkowca (cyfrowe dalmierzowce z kilku względów nie są klasyfikowane do grona aparatów typu MSC), to chyba warto było czekać tak długo. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim tych, którzy gotowi są wyłożyć astronomiczną wręcz kwotę pieniędzy, jaką trzeba zapłacić za ten aparat i optykę do niego.


Jak z właściwą marce pewnością siebie głoszą materiały reklamowe producenta, system Leica SL to znak nadejścia nowej ery fotografii profesjonalnej. I nie wydaje się to być stwierdzeniem na wyrost, gdy patrzy się na zapowiedź pierwszego aparatu z tej rodziny. Małoobrazkowa matryca CMOS o rozdzielczości 24 megapikseli przejęta wprost z bardzo udanego modelu Leica Q oraz perfekcyjnie dopasowane komponenty – od niezwykle wysokiej jakości obiektywów, aż po jedyny w swoim rodzaju elektroniczny wizjer – wszystko razem ma za zadanie zagwarantować wyjątkową jakość obrazowania. A jeśli do tego dodać niepowtarzalny charakter, z jakiego znane są autorskie konstrukcje marki Leica? No właśnie...


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem