Leica D-LUX 3

Leica D-LUX 3

Nikomu nie trzeba przedstawiać marki aparatu, o którym będzie dziś mowa. Legendarna, niemiecka firma Leica od wielu lat idzie z duchem czasu, wciąż ulepszając swoje produkty sygnowane czerwonym logo. D-Lux 3 to jeden z najnowszych modeli cyfrowych aparatów kompaktowych.


Funkcje, które wyróżniają go na tle konkurencji, to matryca o rozdzielczości 10,2 mln pikseli oraz proporcjach boków 16:9. Nie można również zanegować oryginalnego, stylowego wyglądu. Linia estetyczna firmy Leica jest bardzo charakterystyczna i wspólna dla wszystkich wyrobów tej marki. Klasyczna, niezwykle elegancka obudowa kryje w sobie nowoczesne wnętrze. Co do ergonomii to - jak wiadomo - w jego prostej linii nie ma miejsca na wyprofilowanie dla dłoni, co sprawia, że wygoda jego użycia nie jest w pełni zadowalająca.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem