LG LW6500 - 3D z okularami pasywnymi

LG LW6500 - 3D z okularami pasywnymi

LG LW6500 to nowy telewizor, do którego dodawane są pasywne okulary 3D. Nie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie koreańskiego producenta, natomiast na pewno różni się nieco od obecnie najpopularniejszych aktywnych okularów migawkowych.


Pasywne okulary 3D dołączone do LG LW6500 mają - według deklaracji producenta - pozwolić na uniknięcie wszelkich niedoskonałości znanych z najpopularniejszych obecnie aktywnych okularów migawkowych. Nie doświadczymy zatem bólu czy zawrotów głowy. Kolejnym atutem okularów pasywnych są względnie niskie koszty produkcji, zwłaszcza w porównaniu do tych drugich (nie musimy się zatem obawiać o pieniądze jeśli potrzebujemy więcej niż jedną parę), nie trzeba ich tez ładować czy wymieniać baterii, a kąt widzenia jest o wiele bardziej swobodny. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem