LG LZ9700, czyli "największy na świecie" telewizor 3D

LG LZ9700, czyli "największy na świecie" telewizor 3D

Firma LG pokaże podczas targów CES 2011 ogromny, 72-calowy telewizor LED 3D. LZ9700 jest dumnie nazywany przez producenta największym tego typu urządzeniem na świecie.


LG LZ9700 to telewizor Full HD 1920 x 1080, obsługujący technologię 3D i podświetlany diodami LED. Odświeżanie na poziomie 400 Hz pozwala na uzyskanie - jak twierdzi producent - wyjątkowo płynnego i czytelnego obrazu 3D. Potencjalni użytkownicy będą mieli oczywiście możliwość oglądania filmów przez Internet (YouTube, na przykład), podziwiania zdjęć umieszczonych w albumach Google Picasa czy korzystania z różnorakich widgetów. Telewizor ten jest kolejnym krokiem koreańskiego giganta elektronicznego w stronę dominacji na rynku HDTV. Urządzenie zostanie wprowadzone do sprzedaży w przyszłym roku. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem