LH500 - nowy kompakt od BenQ

LH500 - nowy kompakt od BenQ

BenQ wypuściło na rynek zupełnie nowy aparat cyfrowy, z szerokokątnym obiektywem z 24-krotnym zoomem optycznym i ogniskowymi 25-600 mm (odpowiednik dla klatki 35 mm) - LH500.


Nowy aparat wyróżnia się niewielkimi rozmiarami - 10 x 6,8 x 2,2 cm i oferuje możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 16 megapikseli. Przeglądać je można na 3-calowym ekranie LCD, a łączność z komputerem odbywa się przy pomocy złącza USB. Bez karty pamięci w urządzeniu można zapisać około 13 GB danych. Nowy aparat pozwala na kręcenie materiałów filmowych w maksymalnej rozdzielczości 720p (1280 na 720 pikseli). Oprócz zoomu optycznego 24x, LH500 oferuje także czterokrotny zoom cyfrowy. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem