Limitowana seria E-420 Komachi

Limitowana seria E-420 Komachi

Na rynku fotograficznym panuje prawdziwy zamęt. Producenci, walcząc między sobą o wyższe miejsce w rankingach, starają się zaskoczyć klientów. Proponują nowoczesną technologię i klasyczny styl. Prostota idzie w parze z wysoką jakością. Kompaktowa cyfrowa lustrzanka - tak Olympus nazywa prezentowaną dziś limitowaną edycję zestawu E-420 Komachi. Elementy zestawu: korpus i obiektyw przedstawialiśmy już kilka miesięcy temu.


W skład zestawu wchodzą korpus Olympus E-420, obiektyw ZUIKO DIGITAL 25mm 1:2.8 typu pancake, ręcznie wykonany skórzany pokrowiec z paskiem, karta pamięci Compact Flash o pojemności 1 GB, tkanina do czyszczenia obiektywu i zabezpieczenie ekranu LCD. Aparat z obiektywem waży tylko 475 g i mierzy zaledwie 76,5 mm grubości. Zastosowany układ optyczny 4/3 sprawia, że sprzęt jest mały i lekki, poręczny w każdej sytuacji, ale przy tym ma takie możliwości jak cyfrowa lustrzanka.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem