Lindsay Adler zawodową fotografką została w wieku 15 lat

Lindsay Adler zawodową fotografką została w wieku 15 lat

Lindsay Adler własną firmę fotograficzną założyła w wieku 15 lat. Początkowo fotografowanie było sposobem na spędzanie czasu z kobietami w jej rodzinie: matka, babcia i ciotka były wielkimi pasjonatkami fotografii. Mając lat 13 zrobiła kilka zdjęć na rodzinnych wakacjach, zostały one opublikowane w czasopiśmie podróżniczym i kalendarzu – i to były jej pierwsze zarobione pieniądze.


Po pierwszym sukcesie Lindsay Adler wiedziała już, że nie ma dla niej innej drogi. Czytała każdą książkę o fotografii, którą mogła dostać, oglądała  filmy instruktażowe i brała udział w warsztatach. W wieku 15 lat coraz częściej była proszona o wykonanie portretów, wtedy jej mama pomogła założyć jej firmę. Zaczęła od portretów, ślubów, a podczas studiów na Syracuse University odkryła swoją miłość do fotografii mody. Nieustająco budowała portfolio i  zespół, otaczając się utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem