Lista zwycięzców EISA Awards 2008/2009 w kategorii foto i wideo

Lista zwycięzców EISA Awards 2008/2009 w kategorii foto i wideo

Zadowolenie klienta, doskonałe wyniki sprzedaży, rosnąca popularność i wysokie noty w niezależnych testach to znakomita nagroda dla konstruktora i producenta danego wyrobu. Jest to odzwierciedlenie jakości i możliwości produktu oraz skuteczności kampanii reklamowej. Pośród tych nagród jest jeszcze jedna, która swoim prestiżem uwiarygadnia i przypieczętowuje wyżej wymienione walory oraz poprawia wizerunek obdarowanej nią firmy.


Wspomnianą nagrodą jest wyróżnienie przyznawane przez istniejącą od 26 lat europejską organizację EISA (European Imaging and Sound Association) zrzeszająca 50 największych europejskich magazynów z 19 krajów. Co roku grono jurorów dokonuje analizy i przyznaje nagrody najlepszym produktom w poszczególnych kategoriach. Oczywiście to, co nas najbardziej interesuje, to produkty związane z fotografią i wideo, więc listę nagrodzonych w tej dziedzinie prezentujemy poniżej:
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem