Loupedeck+ - najnowsza konsola do edycji zdjęć w Lightroom i Skylum Aurora HDR

Loupedeck+ - najnowsza konsola do edycji zdjęć w Lightroom i Skylum Aurora HDR

Loupedeck+, jest jedyną konsolą do edycji zdjęć, która została zaprojektowana specjalnie w celu ulepszenia pracy z Adobe Lightroom i Skylum Aurora HDR, dzięki intuicyjnemu projektowi, który sprawia, że edycja staje się szybsza i bardziej kreatywna. Narzędzie pozwala zarówno profesjonalnym, jak i foto amatorom poprawić ergonomię i wygodę pracy, co finalnie przekłada się na wydajność. Wygodna i intuicyjna w użyciu konsola Loupedeck minimalizuje konieczność wykorzystania myszy i klawiatury oraz działa bezproblemowo z systemami operacyjnymi Mac OS oraz Windows.


Loupedeck+ - najważniejsze zmiany:

 • Rozszerzenie kompatybilności na Capture One (obsługa Beta) oraz Skylum Aurora HDR
 • Mechaniczne przyciski o bardziej precyzyjnej i stabilnej pracy
 • Ulepszona jakość wykonania
 • Dwa dedykowane i modyfikowalne pokrętła oraz siedemnaście przycisków
 •  "Tryb własny", który pozwala na pełną kontrolę użytkownika nad wszystkimi pokrętłami
 • Oprogramowanie konfiguracyjne stworzone od zera dla jeszcze lepszej, szybszej i stabilniejszej konfiguracji i możliwości rozbudowy
 
Maksymalna cena sugerowana: 999 zł (brutto). Konsola powinna trafić na półki sklepowe w Polsce w przyszłym tygodniu.
 
Dostępna wcześniej konsola, która pracuję z najnowszym oprogramowaniem, rozszerzającym znacznie jej możliwości oferowana będzie w obniżonej cenie wynoszącej około 769 zł brutto do wyczerpania zapasów
 
Posiadacze wcześniejszej wersji mogą do 20 sierpnia 2018 po zakupie nowej wersji skorzystać ze zwrotu części zapłaty wynoszącego 40 Euro.
 
Kilka dni po premierze Loupedeck+ ma pojawić się nowa wersja oprogramowania, która zastąpi dostępną aktualnie wersje 2.0 beta.
 
Loupedeck+ konsola do edycji zdjęć

Zawodowiec lub początkujący? Wydajna edycja szybko stanie się Twoją drugą naturą dzięki intuicyjnym przyciskom, pokrętłom i rolkom dostępnym w Loupedeck+. Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki - selekcja i precyzyjna edycja zdjęć stają się łatwe, szybkie i przyjemne. Korzystaj z wielu funkcji edycyjnych w tym samym czasie. Ergonomiczny kształt pozwala z łatwością edytować tysiące zdjęć, Twoje oczy pozostają na ekranie, a ręce na konsoli. Przejmij kontrolę nad edycją. Obrabiaj swoje zdjęcia dokładnie tak, jak chcesz, korzystając z bogatych możliwości dostosowywania.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

 • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
 • forów dyskusyjnych;
 • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem