Ludzie całkowicie zatopieni w miodzie - bursztynowe portrety Blake'a Little

Ludzie całkowicie zatopieni w miodzie - bursztynowe portrety Blake'a Little

Blake Little sfotografował nagich lub skąpo ubranych modeli pokrytych od stóp do głów miodem. Nie jest to nowy pomysł na wykonywanie ciekawych portretów – fotograf Fabrizio Ferri oblał bursztynowym płynem Monicę Bellucci - ta prosta czynność pozwala uzyskać zachwycające obrazy.


Po wylaniu wiader miodu na swoich modeli, fotograf pozwala substancji chwilę płynąć. Kaskady połyskującej, lepkiej cieczy tworzą długie, niezwykłe kształty zmieniające modeli w bursztynowe rzeźby.
 
"Miałem wykonać portret mężczyzny, którego postać skojarzyłem z niedźwiedziem, wtedy przyszedł pomysł wykorzystania miodu. Tworząc serię zdjęć "Preservation" szukałem różnorodności, sfotografowałem ludzi w każdym wieku, od 1,5 rocznego dziecka, po 85-letnią kobietę, wykorzystałem dziewięćset wiader miodu" - mówi Blake Little.

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem