Ludzie i technika HDRI - film szkoleniowy

Ludzie i  technika HDRI - film szkoleniowy

Zastosowanie technik HDRI w fotografii portretowej to niewątpliwie bardzo kuszący kąsek dla miłośników wykonywania zdjęć o poszerzonej rozpiętości tonalnej. Wielu z nich jednak szybko rezygnuje, wychodząc z założenia, że uwiecznienie w postaci obrazów HDR scen, których tematem są ludzie, jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe do wykonania. O tym, że jest to pogląd błędny przekona Was ten film. Przekonajcie się sami, że zastosowanie technik HDRI wcale nie musi się ograniczać jedynie do zdjęć pejzażowych i eksperymentów z pogranicza fotografii i grafiki komputerowej.


Cel filmu szkoleniowego:

Celem filmu jest pokazanie sposobów wykorzystania techniki rejestrowania obrazów o poszerzonym zakresie tonalnym (High Dynamic Range Imaging) w fotografii portretowej. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych przykładów fotografii uczymy, jak za pomocą technik HDRI uzyskać zdjęcia przedstawiające ludzi charakteryzujące się zupełnie nową jakością. Każdy odbiorca pozna nie tylko zagadnienia związane z cyfrową edycją fotografii, ale też nauczy się odpowiedniego wykonywana zdjęć źródłowych z uwzględnieniem specyfiki fotografowanej sceny oraz celu, jaki pragnie osiągnąć.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem