21 września 2015, 09:07
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 3173 razy

Ludzie w światłach rampy - wybrane zdjęcia konkursowe

Ludzie w światłach rampy - wybrane zdjęcia konkursowe

Trwa konkurs fotograficzny "Ludzie w światłach rampy" zainspirowany trwającą do końca października 2015 r. w lobby hotelu Sofitel Warsaw Victoria wystawy Limelight. Ekspozycja, realizowana we współpracy z paryską Polka Galerie, prezentuje znane postaci świata sztuki i polityki w oryginalnych oraz zaskakujących ujęciach. Prezentujemy galerię wybranych fotografii nadesłanych do konkurs "Ludzie w światłach rampy". Sponsorem nagród jest hotel Sofitel Warsaw Victoria.

Zapraszamy do nadsyłania fotografii przedstawiających ludzi w światłach rampy, tych, którzy stają w słynnych miejscach i bawią się na słynnych imprezach, ale także tych "uchwyconych" podczas występów teatrzyków dziecięcych w szkołach czy domach kultury. Czytaj więcej o wystawie Limelight.

 

Robert Janowski

Fot. monika-evolia

Maciej Maleńczuk

Fot. monika-evolia

Maciej Maleńczuk

Fot. monika-evolia

Podniebny teatr.

Fot. alija

Nocne życie

Fot. aneta_winiarska

Światło

Fot. aneta_winiarska

Maciej M.

Fot. acid

Występ

Fot. Åukaszzz

TSA w Tczewie

Fot. tcz45

My Riot

Fot. wild73

Malenczuk

Fot. wild73

Na koncercie COMA

Fot. Pitex

Piotr Machalica

Fot. joanu

 
Konkurs trwa od 10 września do 31 października 2015 r.
 
Aby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.
 

Nagroda dla I miejsca

Weekendowy (piątek–sobota) voucher dla dwóch osób ze śniadaniem w pokoju superior w hotelu Sofitel Warsaw Victoria – ważny do 30 czerwca 2016 r.
 

Nagroda dla II i III miejsca

Zestaw książek wydawnictwa Helion: "Photoshop CC PL. Szkoła efektu"  oraz "Fotografia w świetle zastanym "
 
http://www.swiatobrazu.pl/wystawa-limelight-w-sofitel-warsaw-victoria-32600.html http://www.swiatobrazu.pl/wystawa-limelight-w-sofitel-warsaw-victoria-32600.html
 
 
Limelight (Światła rampy) to ekspozycja nawiązująca do słynnego filmu Charliego Chaplina z 1952 r. Wystawa została zainaugurowana w 2012 r. w Belgii, do tej pory odwiedziła hotele Sofitel m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy na Węgrzech. We wrześniu będzie także w Polsce. Na zdjęciach zobaczymy ikony popkultury w wyjątkowych ujęciach, zarówno w trakcie pracy, jak i w codziennych sytuacjach: Beatlesów wyglądających zza czerwonych drzwi, Mariah Carey gotującą we własnej kuchni czy Pabla Picassa spacerującego w towarzystwie swojego psa. Twórcami zdjęć są aż trzy pokolenia artystów: Marc Riboud, Jean-Marie Périer, Derek Hudson i Sébastien Micke. Mimo różnicy wieku łączy ich podobne podejście do fotografii, skupione przede wszystkim na ludziach i ich emocjach.
 
[kn_advert]
 
Sofitel – hotele światowej klasy i francuska elegancja
Sofitel to jedyna francuska marka wśród hoteli luksusowych, reprezentowana przez 120 obiektów na 5 kontynentach w niemal 40 krajach świata (ponad 30 000 pokoi). Sofitel oferuje nowoczesne hotele i resorty przystosowane do potrzeb gości poszukujących luksusu, piękna, wysokiej jakości i doskonałości. Zlokalizowane w sercach najważniejszych metropolii, takich jak Paryż, Londyn, Nowy Jork czy Pekin, lub na tle pięknych krajobrazów Maroka, Egiptu, Fidżi bądź Tajlandii, wszystkie hotele marki Sofitel gwarantują gościom doświadczenie francuskiego stylu życia.


www.swiatobrazu.pl