Luksusowy telewizor Bang & Olufsen BeoVision 7

Luksusowy telewizor Bang & Olufsen BeoVision 7

Bang & Olufsen przedstawia high-endowy telewizor z linii BeoVision 7. 55-calowe urządzenie wyposażono w multum technologii do poprawy jakości obrazu.


Bang & Olufsen, słynny, duński producent luksusowych dóbr elektronicznych najczęściej przykleja na swoje produkty metki z bardzo wysoką ceną. Nie inaczej jest i tym razem, gdyż za BeoVision 7 zapłacimy ok. 18 000 dolarów. 55-calowy telewizor HD odświeża wideo z częstotliwością 120Hz, używając przy tym silnika przetwarzania obrazu BeoSystem 3. Wyżej wymienione są gwarancją otrzymania perfekcyjnej jakości obrazu - zwłaszcza w połączeniu z pakietem wyrafinowanych technologii VisionClear, odpowiedzialnej za ostrość i przejrzystość. Panel podświetlany jest diodami LED.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem