Magazyn Brides radzi fotografom ślubnym, jakiego sprzętu powinni używać?

Magazyn Brides radzi fotografom ślubnym, jakiego sprzętu powinni używać?

Ludzie poszukujące rad na dowolny temat zawsze i bez problemu je znajdą. Nie zawsze jednak te rady są sensowne, czego dowodem jest najnowszy artykuł opublikowany na stronie internetowej renomowanego magazynu Brides kierowanego do kobiet planujących swój ślub lub po prostu interesujących się tą tematyką. Wiele z porad zawartych w tekście pt. Ważne pytania, jakie powinnaś zadać twojemu fotografowi ślubnemu jest bowiem mocno kontrowersyjnych – z pytaniem o używany sprzęt na czele.


Sprawy prawdopodobnie by nie było, gdyby chodziło o jakiś niewielki serwis internetowy czy gazetę plotkarską, ale amerykański Brides to magazyn z tradycją sięgającą 1934 roku i pozostający pod skrzydłami jednego wydawcy (Condé Nast) od ponad pół wieku. Jak na hermetyczną tematykę i panujący obecnie światowy kryzys prasy drukowanej może też poszczycić się świetną sprzedawalnością: w 2013 roku wyniosła ona nieco ponad 330 tys. egzemplarzy. I co taki renomowany magazyn może radzić świeżo upieczonym pannom młodym i ich własnym matkom zajętych przygotowaniami do najważniejszego dnia życia?


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem