Magic Bullet Suite 11, czyli profesjonalne efekty filmowe

Magic Bullet Suite 11, czyli profesjonalne efekty filmowe

Magic Bullet Suite 11 to zestaw dziewięciu narzędzi filmowych, które mają dostarczać niezależnym producentom "hollywoodzkich efektów".


Magic Bullet Suite 11 kosztuje osiemset dolarów (ok. 2200 złotych). Sporo, jednak jeśli dużo czasu spędzamy nad edycją filmów, warto tę propozycję rozważyć. Celem, przyświecającym twórcom pakietu, było dostarczenie twórcom o ograniczonym budżecie profesjonalnych rozwiązań, by "wytwarzać filmy w hollywoodzkim stylu". Magic Bullet Suite 11 to dziewięć narzędzi, umożliwiających stworzenie atrakcyjnego wizualnie obrazu. Na pakiet składają się Looks (w wersji drugiej), Colorista (w wersji drugiej), Mojo, Grinder, Frames, Denoiser, Cosmo, Instant HD i PhotoLooks. Wszystkie te efekty przedstawione zostały po krótce w wideo, które umieszczamy poniżej.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem