Malarsko-fotograficzne proste historie

Malarsko-fotograficzne proste historie

"Proste historie" to próba połączenia przeciwstawnych światów, spojrzenia na kobietę oczami kobiety i mężczyzny. Ale to też próba połączenia dwóch artystycznych światów, które przedstawiają rzeczywistość w całkowicie inny sposób, czyli świata fotografii i świata malarstwa - piszą twórcy wystawy, którą można właśnie oglądać w galerii Ateneum Młodych.


Chcemy wspólnie opowiedzieć zwykłe, "Proste historie". Historie, które każdy opowiada na swój własny sposób od zawsze. Można się spierać, kto ważniejszy jest w tym świecie - kobieta, czy mężczyzna. My się nie spieramy, my śledzimy te ulotne chwile, które zdradzają kobiece uczucia, stany, emocje, radości i smutki. Śledzimy je, by później poprzez swoje prace wymieniać się spostrzeżeniami, a często nawet wzajemnie inspirować. Bo fotografie Marka to często dla Kasi dopiero początek drogi, na końcu której poprzez malarstwo ukazuje kobiecą naturę. A Marek fotografując kobiecą twarz, zawsze ma w pamięci niezwykłe obrazy Kasi pokazujące kobiety podpatrywane i opowiadane właśnie przez kobietę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem