Małgosia Bela i wosk w obiektywie Iango Henzi i Luigi Murenu

Małgosia Bela i wosk w obiektywie Iango Henzi i Luigi Murenu

Paryski magazyn Exhibition zaprosił do współpracy fotograficzny duet Luigi i Iango, dając im pełną swobodę podczas tworzenia fotograficznej interpretacji przewodniego tematu, którym jest wosk. Efekt synergii tych dwóch niezwykłych talentów łatwo można dostrzec na fotografiach duetu. Do perfekcji wystudiowane pozy oraz ogromne wyczucie estetyczne to zdecydowanie mocne strony zdjęć Luigiego i Ianga.


Woski mają spore zastosowanie w różnych dziedzinach życia człowieka: są wykorzystywane w branży spożywczej, farmaceutycznej, papierniczej, gumowej, syntetycznej, kosmetycznej czy elektrotechnicznej.  Zderzenie talentu fotograficznego Włocha Luigi Murenu i Szwajcara Iango Henzi oraz niezwykłej umiejętności metamorfozy Małgosi Beli pozwoliło w zdjęciach odkryć niezliczone permutacje kształtu i tekstury wosku.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem