Małgosia Bela w obiektywie Chrisa Collsa

Małgosia Bela w obiektywie Chrisa Collsa

Chris Colls pracuje jako fotograf mody od ponad dekady. Wcześniej był etatowym fotografem portretowym. Aby zaistnieć na rynku fotografii mody wykonywał zlecenia za darmo, budując portfolio oraz szlifując swoje rzemiosło. Jest też kolejnym fotografem, który przyznaje, że najtrudniejsze sesje to te, w których biorą udział "trochę" sławne osoby. Oczekują one, że fotograf uczyni ich jeszcze bardziej sławnymi, piękniejszymi, mądrzejszymi itp. Osoby z show biznesu z ugruntowaną pozycją nie mają nic do stracenia i chętnie wchodzą w relację z fotografem. Tym razem przed jego obiektywem stanęła weteranka rynku mody, nasza rodaczka Małgosia Bela. Sesja zdjęciowa została opublikowana w październikowej, ukraińskiej edycji magazynu Vogue.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem