Mały aparat o dużych możliwościach. Test Panasonic Lumix DMC-LZ10

Mały aparat o dużych możliwościach. Test Panasonic Lumix DMC-LZ10

Kolejny aparat firmy Panasonic trafił do naszej redakcji na testy. Tym razem w nasze ręce wpadł mały, mieszczący się w kieszeni kompaktowy model Lumix DMC-LZ10. Jak radzi sobie w praktyce, postanowiliśmy sprawdzić i prezentujemy wyniki testu.


PIERWSZE WRAŻENIE
Kieszonkowe rozmiary, plastikowa obudowa i niewielka waga z początku budziły mieszane uczucia. Jednakże podczas dłuższego użytkowania okazało się, że jest to solidnie wykonany kompakt. Duży, lekko wysunięty poza obrys obudowy ekran LCD odporny jest na zarysowania, jakie mogą się zdarzyć podczas wkładania i wyciągania z plecaka lub futerału. Wszystkie elementy są dobrze spasowane, pokrętła i przyciski działają precyzyjnie. Najsłabszym elementem jest lakierowa powłoka korpusu – w miejscach, których najczęściej dotykamy podczas obsługi aparatu, wyciera się.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem