Mama przez 17 lat fotografowała syna – niekonwencjonalny projekt fotograficzny

Mama przez 17 lat fotografowała syna – niekonwencjonalny projekt fotograficzny

Gdy znana fotografka Annie Wang z Tajwanu zaszła w ciążę, wiedziała, że ​​stereotypowe ujęcia dziecka w obiektywie nie są dla niej. "Po pierwsze moje wizje artystyczne opierają się na autoprezentacji. A po drugie - w codziennej rzeczywistości matek, w której najczęściej one same są pomijane, uznałam za najlepszy sposób wypowiedzenia się przez samoopisanie się. Jako kobieta i matka starałam się aktywnie tworzyć własne ja, zamiast biernie interpretować macierzyństwo w tradycyjny sposób" – mówi Annie Wang.


Wang uważa macierzyństwo za długą i złożoną podróż, która nie musi polegać wyłącznie na poświęceniu i bezinteresowności. Widzi podobieństwa między macierzyństwem a artystyczną twórczością, tworząc coś nowego i pielęgnując to na różnych etapach istnienia. "Matka jest jak artystka wykonująca swoją pracę. Matka nie tylko tworzy życie, ale także nieustannie tworzy ciągłą i płynną matrycę doświadczeń pomiędzy Matką i Dzieckiem" - dodaje fotografka.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem