Mamiya RZ22

Mamiya RZ22

Mamiya RZ22 składa się z korpusu RZ67 Pro-IID i 22-megapikselowej ścianki DM22. Głównym wyróżnikiem ma być w tym wypadku kompatybilność ze wszystkimi obiektywami i akcesoriami systemu RZ, a także relatywnie niewysoka - jak na średni format - cena, wynosząca 11500 dolarów amerykańskich.


Jak deklaruje producent, Mamiya RZ22 powstała w wyniku opinii, napływających do siedziby firmy po prezentacji modelu RZ33 w czerwcu tego roku. Fotografowie pytali o aparat umożliwiający podobną prostotę obsługi jak w przypadku RZ33, a jednocześnie umieszczony w niższym progu cenowym. RZ22 jest właśnie taką propozycją - mówi Mike Edwards, Product Marketing Manager w Mamiyi. Nowa średnioformatówka jest połączeniem korpusu RZ67 Pro-IID i 22-megapikselowej ścianki DM22; zestaw możemy obsługiwać bez żadnych kabli, znajdziemy tu też sensor orientacji położenia matrycy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem