Manfrotto 327RC2 i 324RC2 - test głowic

Manfrotto 327RC2 i 324RC2 - test głowic

Manfrotto 324RC2 oraz 327RC2 to najnowsze propozycje firmy Manfrotto w segmencie głowic kulowych. Są to modele wywodzące się od znanej już od wielu lat i docenionej przez szerokie grono fotografów głowicy 322RC2. Tego rodzaju konstrukcje są bardzo ciekawym rozwinięciem tradycyjnych głowic kulowych, które są popularne i oferowane przez wielu producentów konkurencyjnych. Podstawową ich zaletą jest niespotykana szybkość z jaką można zmienić położenie aparatu.
Zapraszamy do lektury testu głowic Manfrotto 324RC2 oraz 327RC2.

Strona 1


Na rynku są dostępne dwa podstawowe typy głowic statywowych: kulowe oraz tzw. głowice 3D. Każda z nich ma swoje wady i zalety, a z całą pewnością znajdą się wśród naszych Czytelników zarówno przeciwnicy , jak i gorący zwolennicy każdej z nich. Jednak w tym tekście szczegółowo zajmę się typem głowic kulowych jakim są głowice nazywane joystickowymi. To właśnie do tego segmentu należą modele Manfrotto 324RC2 oraz 327RC2.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem