Manipulacje w Photoshopie pomagają dzieciom spędzającym Święta w szpitalu

Manipulacje w Photoshopie pomagają dzieciom spędzającym Święta w szpitalu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym serca ludzi otwierają się na innych. Tę atmosferę wykorzystują organizacje non-profit, które starają się zapraszać ludzi do inicjatyw czyniących dobra - zaklętego zarówno w małych, jak i wielkich gestach. Od 2016 roku organizacja The Heart Project odwiedza szpitale, w których fotografuje małych pacjentów wraz ze Świętym Mikołajem.


Manipulacje w Photoshopie zabierają dzieci z szpitali wprost w magiczne, świąteczne scenerie

Wszystko zaczęło się w jednym ze szpitali w Melbourne, gdzie wolontariusze realizowali dzieciakom sesje ze Świętym Mikołajem scenerii, a następnie przenosili ich do świątecznej scenerii. Projekt szybko zyskał szersze zainteresowanie i stał się inspiracją dla placówek w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Inicjatorzy akcji zdradzają, że najmłodsi uwielbiają oglądać finalne obrazy będące efektem manipulacji w Photoshopie i są zaskoczeni efektami pracy fotografów. "To niesamowity projekt, mający szczególne znaczenie dla rodzin, które nie mogą wrócić w komplecie do domu na Święta." - dodają organizatorzy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem