Manual nie gryzie!

Manual nie gryzie!

Niektórzy z naszych czytelników, szczególnie ci, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z fotografią, przejawiają irracjonalną niechęć do manualnego doboru ustawień aparatu. Dziś pomożemy przezwyciężyć ten zupełnie bezpodstawny strach. Powtórzcie za nami: "manual nie gryzie!".Parę słów na początek


Jestem pewien, że niektórzy z Was posiadają jeszcze stare, toporne Zenity w swoich domach - czasem nawet o tym nie wiedząc. O aparacie tym mówiło się, że można nim się było obronić przed napadem, a potem wykonać zdjęcie nieprzytomnego napastnika na użytek policji. Na szczęście dziś będziemy robić coś mniej ekstremalnego - uczyć się takiego ustawiania parametrów sprzętu, żeby uzyskać poprawnie naświetlone zdjęcia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem