Marki Sony i Manfrotto nawiązały współpracę – akcesoria do aparatów z serii Alfa

Marki Sony i Manfrotto nawiązały współpracę – akcesoria do aparatów z serii Alfa

Kiedy dwóch potentatów branży fotograficznej nawiązuje bliską współpracę, to możemy się spodziewać, że jej efekty będą szybkie i owocne. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie w przypadku kooperacji Sony i Vitec, właściciela takich marek jak Manfrotto, Gitzo czy Lastolite. Współpraca ta obejmować ma opracowanie i produkcję akcesoriów przeznaczonych do aparatów z linii Sony Alfa, dopasowanych do unikalnej specyfiki tego sprzętu.


Porozumienie ogłoszone zostało oficjalnie podczas uroczystości z okazji stulecia istnienia marki Gitzo jako jedna z kilku inicjatyw (https://www.swiatobrazu.pl/gitzo-century-camera-bag-collection-jubileuszowa-kolekcja-toreb-foto-36044.html) podjętych przy tej okazji. W jej ramach w 2018 roku wprowadzone zostaną do sprzedaży nowe akcesoria opracowane specjalnie z myślą o lekkich i zaawansowanych aparatach z rodziny Sony Alfa.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem