18 marca 2010, 10:11
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 4014 razy

Medikon na targach Film Video Foto 2010

Medikon na targach Film Video Foto 2010

Medikon już w przyszłym tygodniu, na targach Film Video Foto 2010, zaprezentuje m. in. kompleksowy system służący do szybkiego, własnoręcznego przygotowywania fotoalbumów.

Poniższa informacja pochodzi od firmy Medikon Polska:

Firma Medikon Polska Sp. z o.o. zaprasza Państwa serdecznie do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów FOTO VIDEO FILM, które odbędą się w dniach 25-27 marca 2010r w Łodzi.

medikon film video foto 2010
Epson Stylus Pro GS-6000

Pierwszą z nowości prezentowanych na tegorocznych targach będzie bezpieczne dla środowiska i ekologiczne rozwiązanie do drukowania fototapet oparte na ploterze eko-solwenowym EPSON GS-6000. Rozwiązanie to cechuje wysoka jakość wydruków, gdyż ploter pracuje wykorzystując 8 tuszy (CMYK poszerzony o Ligt Cyan, Light Magenta, Green i Orange), a kropla ma wielkość 3,7 pikolitra. Tusze nie zawierają niklu oraz nie wydzielają  szkodliwych organicznych związków lotnych, dlatego są bezpieczne w zastosowaniach wewnętrznych a sam proces wydruku nie wymaga wentylacji pomieszczenia.

medikon film video foto 2010

Jako uzupełnienie rozwiązań do fotograficznego druku wielkoformatowego firma Medikon wprowadziła do oferty plotery tnące marki SUMMA, od atrakcyjnych cenowo urządzeń klasy PHAROS do wydajnych ploterów klasy S serii T z nożem aktywnym. SUMMA to plotery charakteryzujące się wysoką precyzją cięcia, trwałością oraz zaufaniem klientów zbudowanym na wieloletnich doświadczeniach.

medikon film video foto 2010
Plotery tnące Summa

Nowością będzie także kompleksowy system służący do szybkiego, własnoręcznego przygotowywania autorskich fotoalbumów oparty na dwustronnym jedwabistym papierze fotograficznym do drukarek atramentowych ILFORD Galerie Smooth Lustre Duo o gramaturze 280 gsm oraz szerokiej gamie termobindownic i okładek firmy Unibind. Samo podłoże cechuje neutralny fotograficznie, biały odcień, dzięki czemu idealnie nadaje się do reprodukcji kolorów skóry. Cały system dedykowany jest do tworzenia ekskluzywnych autorskich albumów fotograficznych oraz eleganckich portfolio.

medikon film video foto 2010

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, prezentowaną na stoisku nr 166  w hali nr 3.

Zespół MEDIKON POLSKA SP. Z O.O.

 

 

Źródło: Medikonwww.swiatobrazu.pl