Mert Alas i Marcus Piggott ponownie fotografują dla Vogue – tym razem włoskiego

Mert Alas i Marcus Piggott ponownie fotografują dla Vogue – tym razem włoskiego

Wygląda na to, że znany duet fotografów miał bardzo pracowity czwarty kwartał roku. Wkrótce bowiem po tym, jak światło dzienne ujrzały zdjęcia Taylor Swift zrealizowane na zlecenie głównej edycji magazynu Vogue, wypłynął edytorial najnowszego numeru Vogue Italia, dla którego ci sami twórcy przygotowali zdjęcia do tematu numeru. Tym zaś jest świętowanie. I jest to materiał zupełnie inny od tego, nad którym pracowali chwilę wcześniej: zdjęcia takich sław jak Anja Rubik, Joan Smalls, Catherine McNeil czy Jamie Bochert są figlarne, rubaszne, czasem nawet na granicy dobrego smaku, ale takie właśnie bywają końcoworoczne bankiety.


Mert Alas komentujący sesję zdjęciową z Taylor Swift stwierdził: "Lubimy silne, pewne siebie kobiety. Seksualność chcemy przedstawiać w bardzo zmysłowy sposób, nie wulgarny. Nienawidzimy wulgarnych zdjęć." Patrząc teraz na zdjęcia jego oraz Marcusa realizowane najwyraźniej równolegle do materiału z Taylor trzeba przyjąć, że mówił to z przymrużeniem oka lub po prostu pod publiczkę. W sesji zatytułowanej "Celebration" dla Vogue Italia widać bowiem znacznie wyraźniejsze zrzucenie gorsetu konwenansów i rzucenie się w wir zabawy – może jeszcze nie wulgarnej, ale na pewno na pograniczu tego, co wypada, a co już nie.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem