MFK2007: August Sander - relacja

MFK2007: August Sander - relacja

Wczoraj, 22 maja 2007, odbył się ostatni wernisaż Miesiąca Fotografii w Krakowie. Była to swojego rodzaju „kropka na i”, wyjątkowy wernisaż, wyjątkowego niemieckiego autora. Podziwianie stuletnich porterów umilał koncert kwartetu smyczkowego. Niezwykły wernisaż na zakończenie niezwykłego festiwalu. Oczywiście nie kończą się jeszcze wystawy, trwać będą one co najmniej do końca maja. Ze względu na fakt, iż wstęp na wernisaż Augusta Handlera był jedynie za zaproszeniami relacjonujemy go bardzo obszernie, także poprzez klipy wideo oraz wywiad z prezesem fundacji, panem Zbigniewem Turlejem.


60 czarno-białych fotografii wybitnego niemieckiego fotografa Augusta Sandera (1876-1964) zaprezentowanych zostanie w Turlej Gallery w ramach Festiwalu Miesiąc Fotografii, Gość Specjalny: Niemcy. „August Sander. Antlitz der Zeit” [Oblicze czasu] stanowi historyczną perspektywę tegorocznego programu Festiwalu dedykowanego w głównej mierze fotografii niemieckiej otwierając nowy cykl wystaw w Turlej Gallery, Mistrzowie Fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem