Miesiąc Fotografii w Krakowie: Wystawa fotografii członka Agencji Magnum, Marka Powera

Miesiąc Fotografii w Krakowie: Wystawa fotografii członka Agencji Magnum, Marka Powera

Trwa Miesiąc Fotografii w Krakowie. Jednym z jego najważniejszych wydarzeń jest wystawa fotografii członka Agencji Magnum, Marka Powera, który pokazuje cykl poświęcony Polsce.


Uznany brytyjski fotografik zakochany w Polsce? Tak, i to w Polsce, która nas Polaków zapewne zaskoczy. Nie znajdziemy tu pięknych i stereotypowych obrazów przyrody czy zabytków, ale otaczającą nas codzienność. Wystawa w Galerii Międzynarodowego Centrum Kultury oraz towarzyszący jej album to premiera najnowszego projektu Marka Powera – znanego i cenionego na świecie artysty, członka prestiżowej agencji Magnum Photos, twórcy oficjalnych cykli fotografii dokumentujących budowę Millenium Dome w Londynie i rozbudowy londyńskiego skarbca. Na wystawę – jedno z najważniejszych wydarzeń Miesiąca Fotografii w Krakowie – składa się 50 wielkoformatowych fotografii (130x102 cm) prezentujących miejskie krajobrazy, widoki polskiej prowincji i przyrodę, na których człowiek – jeśli w ogóle się pojawia, to zawsze w tle, oraz fotografie portretowe. Prezentację zdjęć stworzonych w latach 2004-2009 i objętych tytułem Melodia dwóch pieśni uzupełnia wybór zdjęć z Polski wykonanych przez Powera w latach 1989-1990.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem