Milion fanów czarno-białych zdjęć fotografa Petersona

Milion fanów czarno-białych zdjęć fotografa Petersona

Czarno-białe fotografie Jason'a M. Petersona, które zyskały ponad milion obserwujących w serwisie Instagram – magiczną liczbę zwykle zarezerwowaną dla celebrytów – to kontemplacyjne kadry, które oddają w pełni nastrój każdej uchwyconej sceny.


Praca Petersona na stanowisku dyrektora kreatywnego w Havas North America wpływa na jego fotograficzną twórczość, za pomocą której doskonale potrafi opowiadać historię i wywoływać emocje u widzów. A może jest dokładnie na odwrót,? Może to właśnie jego fotograficzna pasja, która zaczęła się w wieku 13 lat, nakierowała jego karierę zawodową w stronę wizualnego, fabularnego świata reklamy? Bo choć przez większość swojego życia fotografował, to dopiero od pięciu lat dzieli się swoimi zdjęciami z szeroką publicznością.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem