Miłość na zawsze - fotografie złotych par Lauren Fleishman

Miłość na zawsze - fotografie złotych par Lauren Fleishman

Z okazji Dnia Zakochanych pragniemy zaprosić Was w krainę miłości. Będzie to jednak miłość inaczej wyglądająca niż to, do czego przyzwyczaiła nas kultura popularna oraz reklamy. Tam, gdzie inni upatrują w dacie 14 lutego jedynie okazji na zrobienie dobrego interesu i gdzie zakochanie myli się często z zauroczeniem, fotografka Lauren Fleishman dzieli się z nami opowieściami o parach, które przeżyły ze sobą większą część życia – konkretnie powyżej 50 lat – a historie te ilustruje nadzwyczaj czułymi fotografiami przedstawiającymi pocałunki.


Lauren Felishman uważa, że w fotografowaniu pocałunków kryje się coś magicznego, jednak magia ta jest szczególnie widoczna wówczas, gdy portretowane pary żyją ze sobą od wielu lat. Jej najnowszy album, zatytułowany po prostu "The Lovers" (pl. Kochankowie), wydany przez wydawnictwo Schilt przedstawia historię par żyjących ze sobą od co najmniej 50 lat, a klamrą spinającą wszystkie zawarte w nim opowieści są zdjęcia przedstawiające całujących się ludzi.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem