Miłość po japońsku - fotoreportaż Misty Keasler

Miłość po japońsku - fotoreportaż Misty Keasler

Czasy, w których poszukiwanie dogodnego miejsca do uprawiania seksu zajmowało dużo więcej energii niż sam seks należą do słusznie minionych. Teraz możemy w każdej chwili skorzystać z hoteli, moteli, pensjonatów i innych miejsc, w których nikt nie zadaje zbędnych pytań. Jednak to, co się dzieje w Japonii może przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej zblazowanych poszukiwaczy przygód. Mimo, iż japońskie społeczeństwo sprawia wrażenie bardzo pruderyjnego, seks jest tam ogromną gałęzią przemysłu – i niewiele istnieje poza Japonią miejsc, w których znajdziemy tak urozmaiconą ofertę hotelową dla miłośników poza domowych spotkań.


Misty Keasler uczyła Japończyków języka angielskiego. Trudno jej było nie zauważyć, że jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowe hotele, których przeznaczenie nieco odbiega od zwykłej noclegowej rutyny. Obserwowała pojawianie się hoteli tematycznych – wyposażonych nie tylko w automaty z wibratorami, erotyczne huśtawki, przymocowane do ścian kajdanki itp., ale również zaaranżowane przez projektantów wnętrz tak, aby sprawić przyjemność miłośnikom nieco mniej ortodoksyjnego traktowania szpitali, internatów i innych lokali, których przeznaczenie nie zawsze jest dla nas do końca zdefiniowane.

"W latach 2004-2005 w Japonii funkcjonowało już 30 000 tego typu hoteli. Porównajcie to z 7 000 lokalami Starbucksa w stanie Teksas" - mówi Misty.

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem