Miriam Petranova w Katowicach

Miriam Petranova w Katowicach

W Galerii Pustej w Katowicach rozpoczyna się wystawa fotografii Miriam Petrá?ovej. To już kolejna wystawa słowackiej artystki w tym miejscu. Tym razem będzie można zobaczyć nietypowe ?portrety" bohaterów ze światowej historii.


Słowacka fotografka, reżyserka i artystka multimedialna po raz kolejny odwiedzi Galerię Pustą. W 2002 roku prezentowaliśmy jej fotografie z cyklu ?Dom jest światem?. Wtedy mówił o nich Dusan Dusek: Gra i piękno takiego widzenia nas w końcu doprowadzi do uwierzenia, że wszystko jest możliwe, że właśnie niemożliwe jest interesujące, że we wszystkim realnym jest coś nierealnego, że tylko głęboka wiara w nierealne może doprowadzić do realności. Tym razem w Galerii Pustej zostaną zaprezentowane zdjęcia z jej najnowszego cyklu ?My Celebrities?, ukazujące bohaterów wyobraźni autorki w zaskakujących kompozycjach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem