Mistrzowie aktu - zobacz 180 najlepszych fotografii

Prezentujemy wybór 180 najlepszych fotografii aktu wraz z krótkimi sylwetkami ich autorów:Nobuyoshi Araki, Bark Jeff, Bartos Aneta, Bernhard Ruth, Bitesnich Andreas H., Brandt Bill, Bravo Manuel Alvarez, Callahan Harry, Clergue Lucien, Coigny Christian, Crossfield Antony, Demarchelier Patrick, D'Orazio Sante, Drtikol Frantisek, Durgin Bill, Gowin Emmet, Haskins Sam, Horst P. Horst, Kane Bill , Khiwal Tarun, LaChapelle David, Le Goues Thierry, Leibovitz Annie, List Herbert, Mapplethorpe Robert, Meisel Steven, Moon Sarah, Moulin Felix-Jacques Antoine, Muybridge Eadweard, Newton Helmut, Pasley Malcolm, Penn Irving , Ray Man , Rheims Bettina, Riefenstahl Leni, Saudek Jan, Schatz Howard, Sieff Jeanloup, Stano Tono, Stern Bert, Stuart Roy, Swannell John, Verglas Antoine, von Unwerth Ellen, Weber Bruce, Weston Edward, Yoo Young Kyu.

Araki Nobuyoshi


Nobuyoshi Araki urodził się w 1940 roku w Tokio, gdzie mieszka do dziś. Już w czasie studiów fotograficznych rozpoczął pracę w agencji reklamowej. Tam poznał swoją przyszłą żonę i ona stała się jego pierwszą modelką. Od tamtej pory przed obiektywem Japończyka pojawiły się pewnie tysiące kobiet – bo poza opinią prowokatora, Araki jest też znany z pracowitości. Jak do tej pory wydał ponad 350 albumów ze swoimi zdjęciami, a wystaw, w których brał udział pewnie już nikt nie jest w stanie policzyć.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści