Mistrzowskie ujęcia leśnych zwierząt - najważniejsza jest cierpliwość i wytrwałość

Mistrzowskie ujęcia leśnych zwierząt - najważniejsza jest cierpliwość i wytrwałość

"Trening czyni mistrza" - to motto przewodnie Edwina Kats’a, fotografa przyrody z Holandii. Edwin Kats fotografuje w otoczeniu lasów, stawów i wrzosowisk oddalając się od swojego domu jedynie w promieniu kilkunastu kilometrów. Każdy fotograficzny bestseller Edwina Kats’a powstaje w ciągu miesięcy, a czasami nawet lat.


"Wszystkiego nauczyłem się w trakcie robienia zdjęć. Doskonałe rezultaty możesz osiągnąć jedynie wtedy, kiedy poświęcisz się jednemu tematowi bez reszty, przez bardzo długi czas. W fotografii przyrody trzeba bardzo dobrze poznać temat, który się fotografuje, najlepiej o każdej porze roku. Kolejną zaletą wytrwałości i niezmienności w dążeniu do uzyskania zamierzonych rezultatów w fotografii przyrody jest to, że dzikie zwierzęta nawet te bardzo płochliwe poznają Cię i zaczynają Ci ufać"- mówi Edwin Kats.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem