Mitsubishi WD-92840 - 92-calowy telewizor 3D

Mitsubishi WD-92840 - 92-calowy telewizor 3D

Mitsubishi zaprezentowało dzisiaj ogromny, 92-calowy telewizor WD-92840 przeznaczony do kina domowego 3D. Urządzenie będzie flagowym modelem w linii tego producenta na 2011 rok.


Wielki, 92-calowy telewizor Mitsubishi WD-92840 może pochwalić się czterema złączami HDMI, wsparciem dla technologii Bluetooth, sporą ilością wbudowanych głośników (jest ich dokładnie szesnaście), wyjściem na subwoofer oraz odświeżaniem obrazu na poziomie 120 Hz. Urządzenie zostanie docenione m.in. przez graczy, gdyż urządzenie bazuje na technologii DLP, która eliminuje znany ze standardowych LCD długi czas reakcji. Producent nie opublikował dokładnych specyfikacji technicznych, wiemy natomiast o natywnej rozdzielczości 1080p i wsparciu dla serwisów społecznościowych (na pewno będą to Twitter, Facebook i Pandora). Sugerowana cena detaliczna ma wynieść około 6000 dolarów amerykańskich.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem