Młodszy brat - prawie bliźniak. Test Fuji FinePix F60fd.

Młodszy brat - prawie bliźniak. Test Fuji FinePix F60fd.

Cyfrowe aparaty kompaktowe są obecnie bardzo rozpowszechnionym towarem. Prawie każdy - niezależnie od wieku - ma "cyfrówkę". Skoro za pomocą telefonu komórkowego można robić zdjęcia i kręcić filmy - to czego, przy tak szybkim rozwoju technologii, możemy spodziewać się za kilka lat? Prezentujemy nowy kompakt cyfrowy firmy Fujifilm, następcę popularnego modelu FinePix F50fd. Nowy FinePix F60fd ma 3-calowy ekran LCD, funkcję rozpoznawania twarzy oraz całkiem nową, inteligentną technologię rozpoznawania scen.

Zasilanie, przykładowe zdjęcia, podsumowanie 


ZASILANIE
Aparat zasilany jest dedykowanym akumulatorem litowo jonowym NP-50. Testowanym sprzętem udało się wykonać nieco ponad 200 zdjęć na jednym ładowaniu co jest wartością raczej przeciętną w tej klasie sprzętu. W czasie testu lampa błyskowa była użyta około 50 razy. Po kilku godzinach nieprzerwanej pracy z aparatem bateria rozładowuje się, a obudowa jest wyraźnie ciepła. Przyczyną takiego stanu jest zapewne gęste rozmieszczenie elementów wewnątrz obudowy, co utrudnia odprowadzenie ciepła z procesora sterującego urządzeniem.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem